Minął czas Waszej nauki i zabawy w naszym przedszkolu. Tak szybko ! Już niedługo rozpoczniecie naukę w szkole. W tym trudnym czasie ze względu na wspólne bezpieczeństwo, byliśmy zobowiązani do ograniczania naszych wspólnych kontaktów i w związku z tym nie mogliśmy zorganizować naszej wspólnej tradycyjnej uroczystości związanej z zakończeniem roku szkolnego. Jednak jak wiecie przygotowaliśmy propozycję scenariusza takiego spotkania. Zaprosiliśmy wszystkie dzieci z grupy „Motylków” idące do szkoły, a w tym również te dzieci, które pozostały w domu i te które chodzą do przedszkola ,aby nauczyły się proponowanych w scenariuszu wierszy i piosenek. W dniu  25.06.2020r o godz.10:00  prosiliśmy o wykonanie ich w swoich domach a część Waszych kolegów i koleżanek  zaprezentowała się w przedszkolu .W ten szczególny sposób, będziemy starać się być razem chociaż jednak osobno.  

Dla Wszystkich dzieci przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki. Rodziców  dzieci pozostających w domach prosimy o indywidualne zgłoszenie się po odbiór.
Dla Wszystkich nasze drogie przedszkolaki, przekazujemy bardzo serdeczne życzenia związane z rozpoczęciem przez Was nauki w szkole. Niech ten nowy etap  edukacji, przyniesie Wam dużo sukcesów w nauce, dalszego rozwijania talentów i zdolności oraz radości z odkrywania i poznawania świata. A nowi koledzy i koleżanki niech będą partnerami do wspaniałej zabawy. Zapraszamy Was również do odwiedzania naszego przedszkola i dzielenia się swoimi osiągnięciami. Nasze drogie przedszkolaki, Przedszkole „ Leśna Polana” zawsze z radością na Was czeka i wszyscy serdecznie Was pozdrawiamy.                                                                          

                                                                         Dyrektor  B. Sobesto wraz z pracownikami